خبرخوان Rss

Get Aggregated RSS

ضرورت استفاده از همه ظرفیت‌های قانون مدیریت خدمات کشوری/ برنامه‌ریزی دولت سیزدهم برای افزایش 35 هزار مگاواتی ظرفیت برق کشور طی 4 سال آینده

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو با اشاره به پتانسیل‌های موجود در قانون، بر استفاده از همه ظرفیت‌های قانون مدیریت خدمات کشوری در دستگاه‌ها تاکید کرد.

مهمترین  وظیفه "میز ارتباطات مردمی" تکریم  ارباب رجوع است/ ارباب رجوع، بازرس نامحسوس نهاد ریاست جمهوری است

مدیرکل بازرسی و نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه "میز ارتباطات مردمی" تکریم ارباب رجوع است، گفت: میز ارتباطات مردمی یعنی اینکه ارباب رجوع باید بتواند به هر شکلی با مسئولان ارتباط برقرار کند و درخواست، شکایت و پیشنهادات خود را به آنها بگوید، زیرا این رویکرد و شعار دولت سیزدهم است.

استقرار میز ارتباطات مردمی در ساختمان وزارت نیرو/ تکریم ارباب رجوع هدف متعالی این وزارتخانه است

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع و رفع موانع حضور مردم به ساختمان وزارت نیرو، فضای فیزیکی مناسبی جهت استقرار میز ارتباطات مردمی حضوری و همچنین  ارایه خدمات الکترونیکی در ستاد این وزارتخانه برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر نیرو، "احمد حیدری" به‌عنوان رئیس شورای فرهنگی وزارت نیرو منصوب شد.

تخصص‌گرایی و بسیجی بودن ویژگی مدیران آب وزارت نیرو است

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در گردهمایی فرماندهان بسیج صنعت آب کشور گفت: چارچوب و ویژگی اصلی مدیران حوزه آب وزارت نیرو که بعد از گذشتن بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی کهنه نشده و تداوم دارد، تخصص گرایی و بسیجی بودن است.

شهید سلیمانی، نماد مقاومت امت اسلامی است

وزیر نیرو با اشاره به ویژگی ولایت‌مداری شهید سلیمانی و مقاومت وی در برابر جبهه استکبار، گفت: حاج قاسم سلیمانی همواره نماد مقاومت امت اسلامی بوده، تا جایی که باید تمام ویژگی‌های وی را برای کشور الگو قرار داد.

لزوم توجه جدی به رعایت مصرف انرژی در کشور

رئیس جمهور رعایت مصرف گاز، برق و آب در کشور را با اهمیت دانست و گفت: ان‌شاء‌الله امسال با رعایت الگوی مصرف شاهد قطعی گاز و برق در کشور نباشیم؛ البته تحقق این امر در گرو همکاری مردم است.

امضای تفاهم‌نامه ساتکاب با 3 شرکت تولیدی صنعت برق برای ساخت «تپ چنجر»

در مراسمی، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ساتکاب، شرکت‌های ایران ترانسفو، نیروترانس و پارس سوئیچ، تفاهم‌نامه‌ای در خصوص تسریع و تسهیل ساختِ محصولِ «تپ چنجر» با هدف خودکفایی و حمایت از این محصول مبادله کردند.

ارتقای سلامت اداري و صيانت از حقوق شهروندي، اولویت صنعت آب و برق است

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: ارتقاي سلامت اداري و صيانت از حقوق شهروندي، از اولویت‌های مهم و اصلی وزارت نیرو به‌عنوان پرمخاطب‌ترین وزارتخانه کشور است.

مراکز خدمات درمانی طرف قرارداد وزارت نیرو افزایش می‌یابد

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی ساتکاب با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با مدیران ارشد «بیمه رازی» از افزایش تعداد مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی طرفِ قرارداد با وزارت نیرو خبر داد.

بازدید وزیر نیرو از شرکت تولیدکننده تجهیزات نیروگاه‌های خورشیدی در شهرستان خمین

وزیر نیرو همزمان با ورود به شهرستان خمین در استان مرکزی، از توانمندی‌ متخصصان داخلی در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات نیروگاه‌های خورشیدی بازدید کرد.

برگزاری جشنواره‌ها فرصتی برای شکوفایی استعدادهای پنهانِ پژوهشگران است

مدیرکل دفتر حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات ساتکاب با اشاره به حضور آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیانِ مورد حمایت این شرکت در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، نمایشگاه‌ها را فرصتی برای برقراری تعاملات بین شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ در عرصه آب و برق عنوان کرد.

بازدید وزیر نیرو از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی شریف

وزیر نیرو به‌مناسبت هفته پژوهش از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی شریف دیدن کرد.

توسعه پایدار در گرو حمایت از دانش بنیان‌ها در کشور است

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب در بازدید از جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، حمایت از دانش بنیان‌ها و پشتیبانی از تجاری‌سازی محصولات آنها را از اصلی‌ترین سیاست‌های شرکت ساتکاب اعلام کرد.

برنامه توسعه‌ای وزارت نیرو، محرک فعالیت‌های پژوهشی است

وزیر نیرو گفت: صنعت آب و برق در مقطعی قرار دارد که برنامه توسعه‌ای و جهشی را در تمامی حوزه‌ها در دستور کار داشته که خود این موضوع می‌تواند پتانسیلی برای اصلاح رویکرد و توجه بیشتر به پژوهش باشد.

فعالیت ۱۲۳۵ پروژه پژوهشی و فناوری طی دو سال گذشته در وزارت نیرو

معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی از انعقاد قرارداد 1235 پروژه پژوهش و فناوری وزارت نیرو در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: طی این مدت تعداد 895 پروژه به اتمام رسیده و 38 فقره اختراع مرتبط با صنعت آب و برق به ثبت رسیده است.

"افزایش راندمان" و "کاهش تلفات"، از مهمترین اهداف پژوهشی صنعت آب و برق است/ حمایت وزارت نیرو از پژوهشگران برای تبدیل یافته‌های علمی به محصولات تجاری

وزیر نیرو با اشاره به رشد قابل توجه بخش سخت‌افزاری پژوهش وزارت نیرو در سال‌های گذشته، مدیریت، افزایش راندمان و کاهش تلفات را از مهمترین اهداف پژوهشی این وزارتخانه عنوان کرد.

جشنواره پژوهش و فناوری صنعت آب و برق آغاز به‌کار کرد

آئین افتتاحیه جشنواره پژوهش و فناوری صنعت آب و برق، با حضور علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو همزمان با هفته پژوهش در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری صنعت آب و برق آغاز به‌کار کرد

همزمان با هفته‌ پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو در محل پژوهشگاه نیرو آغاز به‌کار کرد.

مشکل کم‌آبی منطقه‌ای و ملی است و با برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت برطرف می‌شود

رئیس جمهور در سفر به استان یزد با اشاره به مشکل کم‌آبی، گفت: مشکل کم‌آبی منطقه‌ای و ملی است و با برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت برطرف می‌شود.