خبرخوان Rss

Get Aggregated RSS

جهانگیری: ارتقای بهره‌وری در شرایط فعلی به عنوان یک امر مهم تلقی شود/ معاون وزیر نيرو: کاهش 31 شرکت دولتي با یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا

با حضور معاون اول رئيس جمهور، «شبکه ملي بهره‌وري ايران»، افتتاح و پروژه وزارت نیرو با عنوان «ارتقاي سطح بهره‌وري بخش آب و فاضلاب با اجراي طرح يكپارچه‌سازي شركت‌هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي» رونمايي شد.

برگزاری اولین نشست شورای راهبری کارخانه نوآوری نیرو

نخستین جلسه شورای راهبری «کارخانه نوآوری نیرو» برگزار شد.

پیام تسلیت روابط عمومی وزارت نیرو در پی درگذشت هنرمند و کارآفرین نام‌آشنای پویانمایی

دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو با صدور پیامی، درگذشت "محمد ابوالحسنی"، هنرمند و کارآفرین نام‌آشنای پویانمایی و خالق آثار ماندگار در حوزه فرهنگ و رسانه را تسلیت گفت.

توانستیم در یک سال سخت شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم/ کم آبی هم‌ذات ماست و می‌بایست با آن سازگار باشیم

وزیر نیرو در پیامی به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ گفت: در یک سال سخت موفق شدیم علاوه بر گذران جاری امور، با افتتاح ۳۰۷ پروژه آب، برق و فاضلاب در جای جای این کشور با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۸۱ هزار میلیارد تومان، شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم.

آمادگی 1500 تیم عملیاتی آب و برق برای حوادث و اتفاقات احتمالي نوروز 1400

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به تيم‌هاي آماده بکار و عملياتي در هر دو حوزه آب و برق از آمادگی 1500 تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالي نوروز 1400 خبر داد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین «ساتکاب» و «دانشگاه شهید بهشتی»

یادداشت تفاهم  فی مابین «شرکت مادر تخصصی ساتکاب» و «دانشگاه شهید بهشتی» در راستای حمایت از تولید داخلی و با هدف توسعه همکاری های آموزشی ، پژوهشی و توسعه فناوری با بهره گیری از ظرفیتهای شرکت های دانش بنیان در حوزه «آب و برق» و نیل به توسعه اقتصادی منعقد شد.

برگزاری جشنواره فیلم 100 ثانیه‌ای «آب و انرژی» در خرداد سال آینده/  جایزه 1000 دلاری برای فیلم برتر

نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای «آب و انرژی» خرداد سال آینده با جایزه 1000 دلاری برای فیلم برتر برگزار مي‌شود.

نقش دولت برای اصلاح و ابداع سازوکارها در جهت ارتقای خدمت به مردم

وزیر نیرو در جمع معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی بر نقش دولت برای اصلاح و ابداع سازوکارها در جهت ارتقای خدمت به مردم تاکید کرد.

وزارت نيرو در جمع دستگاه‌های پیشرو و برتر در شاخص‌های عملکرد حوزه پارلمانی

معاون امور مجلس رئیس جمهوري با بيان اين كه وزير نيرو قطعا و انصافا از وزراي موفق دولت تدبير و اميد بوده و هست، گفت: عملكرد وزارت نيرو بارها از ناحيه رئيس جمهوري به نقل از مقام معظم رهبري مورد رضايت و عنايت بوده و در شاخص‌های عملکرد حوزه پارلمانی نیز در جمع دستگاه‌های پیشرو و برتر است.

شفافیت حضور در مناقصات حوزه آب و برق با «سامانه وندورلیست»

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ساتکاب گفت: با افتتاح «سامانه وندورلیست» مرجعی قابل دسترس، برای معرفی شرکت‌های فعال در بخش صنعت آب و برق ایجاد شده تا علاوه بر ایجاد فضای رقابتی برای فعالان این حوزه، امکان رصد و اعتبارسنجی شرکت‌های ثبت شده برای حضور در مناقصات، برای دیگران نیز بیش از پیش تسهیل و تسریع شود.

فراخوان نخستین جشنواره فیلم‌های 100 ثانیه‌ای «آب و انرژی»/ وزارت نیرو و یونسکو میزبان جشنواره

نخستین جشنواره منطقه‌ای فیلم‌های 100 ثانیه‌ای «آب و انرژی» در سه حوزه‌ مستند، داستانی و انیمیشن فراخوان داد.

شايسته‌گزیني پيش‌شرط همه‌گير شدن فرهنگ مديريت جهادي در كشور است

وزیر نیرو با اشاره به سرمایه نیروی انسانی به عنوان یک ثروت در کشور گفت: شايسته‌گزیني پيش‌شرط همه‌گير شدن فرهنگ مديريت جهادي در كشور است.

انتخاب وزیر نیرو به‌عنوان مدیر برگزیده جهادی سال 1399

وزیر نیرو از سوی شورای سیاست‌گذاری هفتمین همایش ملی مدیریت جهادی به‌عنوان "مدیر برگزیده جهادی سال 1399" انتخاب و تقدیر شد.

کتاب "مروری بر 31 سال آمار انرژی کشور" منتشر شد

کتاب "مروری بر 31 سال آمار انرژی کشور" از طریق پورتال وزارت نیرو به نشانی Http://pep.moe.gov.ir در دسترس قرار گرفت.

جشنواره ملی "عکس آب با نگاهی به آینده" به کار خود پایان داد/ معرفی برگزیدگان این جشنواره

مراسم اختتامیه جشنواره ملی «عکس آب با نگاهی به آینده» همزمان با روز ملی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار شد.

ظرفیت‌های عکاسی در آموزش مخاطبان برای مدیریت تقاضا و مصرف بهینه منابع آب و انرژی/ برگزاری چنین جشنواره‌هایی نشان‌دهنده توان اجرایی و عملیاتی شرکت‌های وابسته وزارت نیرو است

مديركل دفتر روابط عمومي و اطلاع‌رسانی وزارت نيرو با اشاره به ظرفیت‌های عکاسی در آموزش مخاطبان برای مدیریت تقاضا و مصرف بهینه منابع آب و انرژی، گفت: داستان‌های دیدنی که عکس را روایت می‌کند، چیزی فراتر از کلمات خالی از روح است.

اقدام وزارت نيرو در استفاده از پساب‌ براي توسعه فضاي سبز تهران قابل تسري در سراسر كشور است

وزير نيرو با بيان اين كه اقدام وزارت نيرو در استفاده از پساب‌ براي توسعه فضاي سبز قابل تسري است، گفت: توسعه فضاي سبز بويژه در كلانشهرها نقش تعيين‌كننده‌اي در حفظ حيات دارد.

فراخوان وزارت نیرو برای انتخاب رئیس مرکز مطالعات رودخانه‌های مرزی و منابع آب مشترک

وزارت نيرو در راستاي راهبرد شايسته‌گزيني دولت دوازدهم، فراخوان جدید خود را به‌منظور انتخاب افراد واجد شرايط و علاقه‌مند به همكاري براي سمت «رئیس مرکز مطالعات رودخانه‌های مرزی و منابع آب مشترک» منتشر كرد.

توسعه دفاتر ساتکاب در خارج از کشور با رویکرد صادرات محصولات صنعت آب و برق

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب گفت: دفاتر ثابت این شرکت با هدف رفع نیازهای وارداتی شرکت‌های فعال در صنعت آب و برق و توسعه صادرات محصولات ساخت داخل و تقویت اقتصاد مقاومتی در خارج از کشور افزایش خواهند یافت.

درج نام موسسسه تحقیقات آب در لیست مراجع استعلام ثبت اختراع

نام موسسسه تحقیقات آب در لیست مراجع استعلام معتبر برای ثبت اختراعات درج شد.