خبرخوان Rss

Get Aggregated RSS

فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو معرفی شد

با حکم رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و تایید وزیر نیرو، فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو معرفی شد.

نوآوري؛ کليد گذار از "روزهاي دشوار"*

محمدصالح اولياء معاون تحقيقات و منابع انساني وزارت نيرو

تسلیت و ابراز هم‌دردی وزیر نیرو با خانواده همکاران قربانی کرونا

وزیر نیرو طی تماس تلفنی با خانواده‌های 9 نفر از همکاران قربانی کرونا در صنعت آب و برق، ضمن ابراز هم‌دردی به آنها تسلیت گفت.

بازنشستگي 2271 نفر در وزارت نيرو در چارچوب برنامه بهره‌مندي از ظرفيت جوانان/ 900 نفر ديگر امسال بازنشسته مي‌شوند

وزير نيرو با اشاره به بازنشستگي 2271 نفر از مديران و كاركنان اين وزارتخانه در سال‌هاي 97 و 98 در چارچوب سياست‌هاي دولت براي استفاده بيشتر از توانمندي جوانان، از برنامه وزارت نيرو براي بازنشستگي 900 نفر ديگر در سال جاري خبر داد.

قانون بودجه سال ۱۳۹۹ به دولت ابلاغ شد/ الحاق ۵ بند جدید و اصلاح ۲۰ بند مندرج در لایحه بودجه ۹۹ مرتبط با حوزه آب و برق/ انسداد و جریمه 5 برابری برای چاه‌های آب غیرمجاز

قانون بودجه سال ۱۳۹۹ با الحاق ۵ بند جدید و اصلاح ۲۰ بند مرتبط با حوزه آب و برق مندرج در لایحه بودجه سال جاری امروز از سوی مجلس شورای اسلامی به دولت ابلاغ شد.

افتتاح طرح‌های عظیم آب و برق در سخت‌ترین شرایط تحریمی سیلی محکمی بر ابر قدرت متجاوز بود/ سیل فروردین 98 در کنار 35 هزار میلیارد تومان خسارت، مزیت‌های بزرگی هم داشت/ تجربه بزرگی در کنترل سدها کسب کردیم

رئیس جمهور سال 1398 را سال افتخار ملت بزرگ ایران و سال اقتصاد بدون اتکا به نفت دانست و تاکید کرد: دولت همه توان خود را برای کاستن از فشارهای اقتصادی دشمنان بر مردم بکار گرفته است و طرح‌های عظیمی در سال 98 با وجود همه فشارها، به بهره برداری رسیده و روند افتتاح این طرح‌ها در سال 99 ادامه می یابد.

قدردانی از تلاش و فداکاری همکاران صنعت آب و برق در جهت خدمات‌رسانی مطلوب به مردم

وزیر نیرو در پیامی از تلاش و فداکاري و تدبير خانواده بزرگ صنعت آب و برق که در این ایام، تمامي همت خود را در جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم به کار گرفته‌اند تقدیر و تشکر کرد.

آب و انرژی به مثابه نظام ارتباطی

رضا اردکانیان/ وزیر نیرو

بخشنامه بهره‌مندي کارکنان صنعت آب و برق از «دورکاري» ابلاغ شد

معاون تحقيقات و منابع انساني وزیر نيرو با توجه به شرايط خاص ناشي از ویروس کرونا، طي بخشنامه‌اي ضوابط امکان بهره‌مندي کارکنان صنعت آب و برق از «دورکاري» را ابلاغ کرد.

مردم هیچگونه نگرانی‌ برای آب و برق در این ایام نداشته باشند

رئیس جمهور با اشاره به افزایش شدید مصرف آب در سراسر کشور گفت: طبق گزارش وزیر نیرو مردم هیچگونه نگرانی‌ برای آب و برق در این ایام نداشته باشند.

قدردان زحمات پدرانی هستم که در شرایط ویژه کشور خدمت به مردم را فراموش نکرده‌اند

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت عید میلاد امیرمومنان، امام علی (ع) از تلاش همکاران صنعت آب و برق که در شرایط کنونی در جای‌جای میهن در صف خدمت‌رسانی به مردم هستند، قدردانی کرد.

درختکاری نماد کارهایی است که ثمره آن در آینده مشخص می‌شود/ ابلاغ وزارت نيرو به شركت‌هاي آب و برق براي حداكثر مدارا با مشتركان تا پایان اردیبهشت‌ماه/ صنعت آب و برق براي توسعه برنامه‌هاي خود متكي درآمدهاست

وزير نيرو گفت: کاشت نهال نمادی است برای این که ما فقط مسئول كارهاي دوره مسئولیت خود نيستيم، بلكه بايد بخشي از سرمايه، و منابع‌مان را صرف كارهاي كنيم كه نتيجه و بهره آن در آینده مشخص مي‌شود.

رئیس کمیته پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در وزارت نیرو منصوب شد

با حکم وزیر نیرو، "رضا انجم‌شعاع" معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو به عنوان رئیس کمیته پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در این وزارتخانه منصوب شد.

آب شرب تمامی روستاهای سیل‌زده لرستان و ایلام وصل شد

مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: با تلاش تیم های عملیاتی، آب شرب تمامی روستاهای مواجهه با قطعی آب ناشی از جریان سیل اخیر در استان های لرستان و ایلام، وصل شد.

پیشرفت ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان است

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت 5 اسفندماه، روز "مهندس"، این روز را به تمام مهندسین تلاشگر خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور تبریک گفت.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر در وزارت نیرو منصوب شد

معاون پشتیبانی، حقوقی و امور مجلس وزارت نیرو، به‌عنوان دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر در این وزارتخانه منصوب شد.

تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب تمام شدنی نیست/ امروز همه همکاران بخش برق و صنعت آب و فاضلاب در آماده باش کامل هستند

وزیر نیرو گفت: مردم به درستی تشخیص داده اند که جدای از چند و چون انتخابات، حضور و کمیت این حضور فوق العاده مهم است و این پیام را به همه و دشمنان کشور منتقل می کند که تعلق خاطر آنها به عنوان صاحبان اصلی به انقلاب و نظام تمام شدنی نیست.

وزیر نیرو رای خود را به صندوق انداخت

وزیر نیرو با حضور در شعبه اخذ رای مستقر در مسجد لرزاده تهران، رای خود را در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی و اولین میان‌دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری به صندوق انداخت.

اطلاعیه وزارت نیرو درباره زمان مصاحبه با معرفی‌شدگان هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

امور اداری وزارت نیرو، طی اطلاعیه‌ای از معرفی‌شدگان هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی (وزارت نیرو) خواست تا بر اساس جدول زمانبندی مشخص شده، برای انجام مصاحبه استخدامی در حوزه ستادی این وزارتخانه حضور یابند.

سرپرست جدید موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق منصوب شد

طی حکمی از سوی رضا اردکانیان وزیر نیرو "محمدرضا فدايي" به عنوان سرپرست جديد موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق منصوب شد.