اخبار روابط عمومی

آقای دکتر وطن خواه ریاست محترم مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همراهان ایشان درتاریخ بیستم آذرماه نودوهشت از مجتمع خراسان بازدید کردند.

آقای دکتر وطن خواه ریاست محترم مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همراهان ایشان درتاریخ بیستم آذرماه نودوهشت از مجتمع خراسان بازدید کردند. ویژه

جناب آقای دکتر وطن خواه همراه با معاونین و مدیران ارشد آن مرکز، از پارک آموزشی فوق توزیع و انتقال، در محل مجتمع خراسان بازدیدنمودند.در این بازدید جناب آقای مهندس ریاحی مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه ای خراسان و همراهان ایشان نیز حضور داشتند.

دوره

دوره "آشنایی با فهرست بهای توزیع و نحوه تعدیل آحاد بهای پیمان ها" در تاریخ ششم و هفتم آذرماه نودوهشت در محل مجتمع عالی خراسان برگزار گردید. ویژه

65 نفر از مدیران شرکتهای توزیع برق استان های خراسان رضوی، جنوبی، شمالی، گلستان، مازندران، سمنان و غرب مازندران در دوره "آشنایی با فهرست بهای توزیع و نحوه تعدیل آحاد بهای پیمان ها" در تاریخ ششم و هفتم آذرماه نودوهشت در محل مجتمع عالی خراسان شرکت نمودند.

آیین پایانی طرح آموزشی ترنم وحی5 در قالب برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی بر مبنای آموزه های دینی در مجتمع عالی خراسان برگزار گردید.

آیین پایانی طرح آموزشی ترنم وحی5 در قالب برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی بر مبنای آموزه های دینی در مجتمع عالی خراسان برگزار گردید. ویژه

آیین پایانی طرح آموزشی ترنم وحی5 در قالب برگزاری دوره آموزشی سبک زندگی بر مبنای آموزه های دینی با موضوع گامهای موفقیت (بررسی گام به گام موفقیت از دیدگاه قرآن: علم، فکر، ذکر، شکر و توکل) در تاریخ دوم آبان ماه سال جاری در تالار اجتماعات شهید افشار مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان برگزار گردید..

سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با حضورموسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران با حضورموسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. ویژه

سومین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران در تاریخ 97/07/17 الی 97/07/18 به مدت دو روز با حضور موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. در این نمایشگاه 11 نماینده متخصص در حوزه انرژی های تجدید پذیر شرکت نمودند. موسسه آموزش عالی صنعت آب و برق با حضور در این نمایشگاه و با معرفی مرکز تخصصی انرژی های تجدید پذیر در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان پاسخگوی مراجعه کنندگان محترم در خصوص چگونگی ارائه آموزشهای تخصصی در این حوزه بود.

هفتمین جشنواره ورزشی موسسه صنعت آب و برق در شهریور 97 در مجتمع عالی خراسان برگزار گردید.

هفتمین جشنواره ورزشی موسسه صنعت آب و برق در شهریور 97 در مجتمع عالی خراسان برگزار گردید. ویژه

در آیین پایان این مسابقات که در تاریخ پنجشنبه 97/06/15 در مجموعه ورزشی 22 بهمن دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید برگزیدگان هر رشته از دو گروه آقایان و بانوان معرفی و جوایزی به آنان اهدا شد. آقای دکتر توکلی ریاست محترم موسسه در این مراسم ، برگزاری جشنواره را نماد همدلی و همکاری کارکنان دانسته و هدف از برگزاری ان را افزایش این همدلی و همکاری بین کارکنان موسسه اعلام نمودند. همچنین آقای دکتر وارسته پور رئیس محترم مجتمع عالی خراسان ضمن تشکر از برگزاری جشنواره ورزشی، تداوم در برگزاری را موجب همبستگی همکاران و آشنایی با فرهنگها و اخلاقیات اشاره نمودند.

افتتاح اولین قطب تخصصی آموزش انرژی های تجدیدپذیر در مجتمع عالی آموزشی پژوهشی خراسان

افتتاح اولین قطب تخصصی آموزش انرژی های تجدیدپذیر در مجتمع عالی آموزشی پژوهشی خراسان ویژه

نخستین قطب آموزش انرژی های تجدیدپذیر کشور در مشهد گشایش یافت-معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو در آیین افتتاح این مرکز گفت: این مرکز با هدف ارتقای سطح دانش، مهارت و فرهنگ عمومی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، تقویت ارتباط با مجامع و سازمان های بین المللی این حوزه و تبادل اطلاعات آموزشی و تخصصی فعال شده است.

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ویژه

روز قدس روز اسلام است . امام خمینی(ره) در پاسخ به ندای قرآن و اعلام نفرت از جنایتکاران دوران، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می نماییم.