اخبار روابط عمومی

  • 82
  • 35 مرتبه
بازدید مدیر کل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نیرو از مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان _ پژوهشگاه نیرو

بازدید مدیر کل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نیرو از مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان _ پژوهشگاه نیرو

1400/10/15 09:54:57 ق.ظ

مدير كل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نیرو آقاي مهندس عبدالصاحب ارجمند در حاشیه سفر کاری به مشهد مقدس، در تاریخ دهم دی ماه جاری از مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان بازدید نمود. 

این بازدید با هماهنگی مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه ای خراسان آقای مهندس ریاحی با آقای مهندس ارجمند صورت پذیرفت.مدير كل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نیرو از پارک بین المللی آموزش های تخصصی فوق توزیع و انتقال مجتمع خراسان بازدید و با امکانات ، توانمندی و ظرفیت آموزشی این پارک که به همت شرکت برق منطقه ای خراسان و حمایت شرکت توانیر در مجتمع خراسان ایجاد شده، آشنا شد.

آقای مهندس ارجمند ضمن تایید و تشکر از ایجاد این پارک آموزشی بر اهمیت افزایش و گسترش آموزش هایی که در این پارک ارائه می گردد تاکید نمود.

در این بازدید آقای دکتر ایمانی ریاست مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان ، امکانات و توان فنی و سوابق آموزشی مجتمع را بیان نموده و  آمادگی این مجتمع در ارائه آموزش های صنعت برق به ویژه دوره های مرتبط با پارک بین المللی آموزش های تخصصی فوق توزیع و انتقال را اعلام نمود.

همجنین آقای دکتر شکری نماینده شرکت برق منطقه ای خراسان در پارک آموزشی، قسمت های مختلف پارک و دوره های آموزشی برنامه ریزی شده را تشریح نمود. 

اخبار مرتبط