اخبار روابط عمومی

  • 76
  • 385 مرتبه
دکتر ضابط در مجتمع خراسان: حل مسائل و مشکلات کارکنان، اولویت مدیران پژوهشگاه

دکتر ضابط در مجتمع خراسان: حل مسائل و مشکلات کارکنان، اولویت مدیران پژوهشگاه

1400/03/24 12:53:11 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع خراسان، شنبه بیست ودوم خردادماه جاری، آقای دکتر ضابط رییس و آقای دکتر پیرمراد معاون توسعه مدیریت و منابع پژوهشگاه نیرو درنشستی با حضور سرپرست، مدیران، کارکنان و مسئولین دفاتر استانی(سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شمالی و گلستان) وابسته به مجتمع خراسان شرکت نمودند.
در آغاز این نشست پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، آقای مهندس اکبری ثانی سرپرست مجتمع خراسان امکانات و آمار برگزاری دوره های آموزشی در سال های اخیر را بیان نموده درپایان کارکنان حاضر در نشست را معرفی نمود.
در ادامه آقای دکتر ضابط با ذکر برخی مسائل که از آغاز فرآیند ادغام، دنبال شده و موفقیت های بدست آمده، خواستار ادامه فعالیت های کارکنان مجتمع ها و واحدهای آموزشی و پژوهشی به منظور دستیابی به شرایط بهتر شد. ایشان همچنین حل مسائل و مشکلات کارکنان را اولویت مدیران پژوهشگاه برشمرد.
سپس آقای دکتر پیرمراد اقدامات انجام شده و در حال پیگیری در خصوص انتقال مجتمع ها و واحدها به پژوهشگاه، مسائل اداری و مالی مانند صدور احکام کارکنان، قرارداد شرکت پیمانکار، بیمه عمروحادثه و بیمه درمان،انتقال بودجه و ..... را تشریح نمود.
درپایان این نشست، ریاست و معاونت پژوهشگاه به سئوالات و مسائل مطرح شده از سوی سرپرست و کارکنان مجتمع پاسخ دادند.

اخبار مرتبط