اخبار روابط عمومی

  • 71
  • 309 مرتبه
مدیرعامل محترم شرکت توزیع برق مشهد در بازدید از مجتمع خراسان: باید به آموزش، نگاه سرمایه گذاری داشت.

مدیرعامل محترم شرکت توزیع برق مشهد در بازدید از مجتمع خراسان: باید به آموزش، نگاه سرمایه گذاری داشت.

1399/12/13 10:47:52 ق.ظ

بدنبال دستورالعمل شرکت توانیر مبنی بر اجراء شدن شیوه نامه ابلاغی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای شرکت های صنعت برق، آزمون کلینیک مدیریت از سوی شرکت توانیر برای مدیران شرکت های برق برنامه ریزی شده، که این آزمون در استان خراسان توسط گروه مهندسی برق و انرژی مجتمع خراسان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و پزوهشی خراسان در تاریخ یازدهم اسفندماه جاری بیش از 50 نفر از مدیران ارشد شرکت توزیع برق مشهد در آزمون کلینیک مدیریت که در سالن مرکزی مجتمع خراسان برگزار گردید، شرکت نمودند و در مدت سه ساعت و نیم به پرسش های این آزمون پاسخ دادند.

در حاشیه برگزاری این آزمون آقای مهندس رمضانی مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران ارشد شرکت توزیع برق مشهد از چگونگی آزمون و روند برگزاری آن در مجتمع، بازدید نمودند. 

سپس با حضور در پارک بین المللی آموزش های تخصصی فوق توزیع و انتقال، با امکانات فنی، تجهیزات و محتوای آموزشی قابل ارائه به فراگیران صنعت برق، از نزدیک آشنا شدند.

در این بازدید که آقای مهندس اکبری ریاست و آقای دکتر ایمانی مدیر گروه مهندسی برق و انرژی مجتمع نیز حضور داشتند، آقای مهندس اکبری ضمن تقدیر از آقای مهندس ریاحی مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه ای خراسان و همکاران ایشان در ایجاد پارک بین المللی فوق توزیع و انتقال در مجتمع، به اهمیت این پارک و منحصر به فرد بودن آن در ایران و منطقه اشاره نموده و استفاده بهینه از این امکانات که سرمایه کشور می باشد را خواستار شد.

همچنین آقای دکتر ایمانی با اشاره به لزوم وجود اتوماسیون خط و شبکه در کنار دیگر تجهیزات این پارک به منظور کامل شدن چرخه آموزش، مدیران شرکت توزیع را دعوت به مشارکت و همکاری برای تکمیل آن، نمود.

لازم به ذکر است آقای مهندس رمضانی مدیرعامل محترم شرکت توزیع برق مشهد با تمجید از سرمایه گذاری شرکت برق منطقه ای خراسان ابراز داشت: نگاه به آموزش نیروی انسانی باید از نگاه هزینه ای به نگاه سرمایه گذاری تغییر داده شود. ایشان همچنین آمادگی شرکت توزیع برق مشهد برای گسترش همکاری آموزشی با مجتمع خراسان را اعلام نمود.  

   

اخبار مرتبط