اخبار روابط عمومی

  • 55
  • 581 مرتبه
بازدید سردار مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از امکانات مجتمع عالی خراسان

بازدید سردار مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور از امکانات مجتمع عالی خراسان

1399/06/05 04:24:33 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی خراسان سردار محمدعلی مطیعی در نشستی با مدیران مجتمع عالی خراسان، مدیر عامل محترم شرکت برق منطقه‌ای خراسان و مدیرکل محترم پدافندغیرعامل استان اظهار کرد: بازدید از توانمندی‌های وزارت نیرو در خراسان، خصوصا امکانات مجتمع آموزشی خراسان، انرژی مضاعفی در ما ایجاد کرد. مسئله آموزش نیروی انسانی در هر کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین جهت لازم است در این حوزه کار شود.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد: به نظر می‌رسد در پارک آموزشی تخصصی فوق توزیع و انتقال که با درایت و سرمایه گذاری شرکت برق منطقه ای خراسان در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خراسان ساخته شده و در آینده نزدیک راه‌اندازی خواهد شد، باید سهم ویژه‌ای برای امنیت سایبری و پدافند غیرعامل و همچنین آموزش در این خصوص در نظر گرفت. ما نیز آمادگی لازم برای همکاری در این زمینه را داریم تا در این مجموعه مرکز آموزش پدافند غیرعامل را ایجاد کنیم.

در ادامه این نشست مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه ای خراسان جناب آقای مهندس ریاحی برضرورت آموزش نیروی انسانی شاغل در بخشهای فنی و اهمیت ساخت پارک آموزشی تخصصی فوق توزیع و انتقال توضیحاتی بیان داشت.

همچنین مدیرکل محترم پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی جناب آقای نجفی جایگاه ویژه پدافند غیرعامل در سازمان ها را تشریح و آموزش های مرتبط با پدافند غیرعامل را ضروری برشمرد.

سپس رییس گروه مهندسی برق و انرژی مجتمع عالی خراسان آقای دکتر ایمانی به بیان جایگاه راهبردی مجتمع عالی خراسان در منطقه شرق و شمال شرق کشور و نزدیکی آن با کشورهای آسیای مرکزی و همسایگان شرقی کشورمان و همچنین آموزش کارکنان وزارت نیرو خصوصا در زمینه فوق توزیع و انتقال پرداخت.

در این نشست دکتر ایمانی به نمایندگی از ریاست محترم مجتمع آقای دکتر وارسته پور بر اهمیت آموزشهای آغاز و حین خدمت کارکنان شرکتهای صنعت آب و برق با توجه به بعدفنی و تخصصی این شرکتها پرداخت و پیشنهاد برگزاری آموزشهای پدافندغیرعامل برای کلیه کارکنان بخش فوق توزیع و انتقال شرکتهای برق سراسر کشور در مجتمع خراسان را تشریح نمود. 

اخبار مرتبط