اخبار روابط عمومی

  • 136
  • 185 مرتبه
دوره آموزشی

دوره آموزشی "شناخت صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی" و نیز دوره آموزشی "تربیت و توانمندسازی ارزیابان صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی" در مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان برگزار گردید.

1401/07/27 09:14:24 ق.ظ

دوره آموزشی "شناخت صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی" و نیز دوره آموزشی "تربیت و توانمندسازی ارزیابان صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی" با همکاری مرکز (راهبری) آموزش و صلاحیت حرفه‌­ای وزارت نیرو و مدیر محترم طرح طراحی، پیاده سازی و اجرای وظایف پژوهشگاه نیرو در نظام صلاحیت حرفه ای صنعت آب و برق آقای دکتر صفری در تاریخ های 20،19و21مهرماه جاری در مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان برگزار گردید.

در آیین آغاز این دوره های آموزشی، آقای دکتر ایمانی رییس مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان، جایگاه و نقش ارزیابی و صلاحیت حرفه ای را مهم و بر اهتمام مجتمع خراسان بر این موضوع تاکید نمود.

در این دو دوره آموزشی بیش از یکصد نفر از مدیران و ارزیابان شرکت های صنعت آب و برق از استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی طی سه روز با مباحث علمی مرتبط با صلاحیت حرفه ای و اهمیت آن آشنا و در برنامه ای عملی در خصوص نحوه ارزیابی نیروی انسانی که از سوی استادان این دو دوره آموزشی آقای دکتر صفری، خانم دکتر میرزایی و آقای دکتر فراهانی ارائه گردید، شرکت نمودند.

گفتنی است در حاشیه این دوره های آموزشی، مکان جدید مرکز رشد مجتمع خراسان و مرکز ارزیابی و صلاحیت حرفه ای مجتمع خراسان به صورت رسمی افتتاح گردید.

در مرکز رشد مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان تاکنون سه شرکت فناور مستقر و چندین شرکت کارگزار نیز با این مرکز همکاری و تعامل دارند و همچنین در مرکز ارزیابی و صلاحیت حرفه ای این مجتمع، نمایندگان محترم شرکت های صنعت آب و برق پنج استان تحت پوشش مجتمع، مستقر خواهند شد.

لازم به ذکر است صلاحیت حرفه ای یا شایستگی شغلی عبارتست از توانایی و مهارت انجام شغل که با توجه به حضور پیمانکاران در انجام پروژه ها و فعالیت های شرکت های وزارت نیرو، ضروریست صلاحیت حرفه ای نیروی انسانی پیمانکاران مورد ارزیابی قرار گیرد. در همین راستا مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان اولین کارگاه آموزشی "شناخت صلاحیت حرفه‌ای نیروی انسانی و چشم‌انداز آن در صنعت آب و برق" را در تاریخ يک‌شنبه مورخ 12 تيرماه سال جاری با حضور نمایندگان شرکت های مادر تخصصی صنعت آب و برق و نمایندگان شرکت‌های تابعه و وابسته وزارت نیرو در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان شمالي، جنوبي، رضوي و گلستان برگزار نمود.

فایل های پیوست

اخبار مرتبط
123movies