اخبار روابط عمومی

  • 134
  • 331 مرتبه
اولین اقدام عملی در پیاده سازی شعار سال در صنعت آب و برق کشور در مشهد مقدس در شرف انجام می باشد. برگزاری رویداد نیاز فناورانه و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های آب ، برق و انرژی  در مشهد مقدس

اولین اقدام عملی در پیاده سازی شعار سال در صنعت آب و برق کشور در مشهد مقدس در شرف انجام می باشد. برگزاری رویداد نیاز فناورانه و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های آب ، برق و انرژی در مشهد مقدس

1401/03/25 12:57:49 ب.ظ

در راستای پیاده سازی شعار سال جاری در صنعت آب و برق کشور و با هدف راهبری تعاملات پژوهش و فناوری و تعامل با عناصر و بازیگران زیست بوم نوآوری به صورت دوره‎ای، رویدادهای نیاز فناورانه و فرصت‎های سرمایه‎گذاری در حوزه‎های آب، برق و انرژی در کشور برگزار خواهد شد. 

نخستین دوره این رویدادها در شهر مقدس مشهد و به میزبانی مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان - پژوهشگاه نیرو در نمایشگاه مشهد همزمان با نمایشگاه بین المللی صنعت برق(قدرت و الکترونیک) تجهیزات و صنایع وابسته برگزار خواهد شد. 

این رویداد فرصت مناسبی جهت ایجاد تعامل میان بازیگران صنعت آب، برق و انرژی، و بیان فرصت‎های سرمایه‎گذاری استان‎های شرق و شمال¬شرق کشور و همچنین بیان نیازهای فناورانه شرکت‎های وزارت نیرو و صنایع و دست اندرکاران بزرگ تولید و مصرف آب ، برق و انرژی خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع خراسان حضور پر رنگ مدیران بالادستی شرکت های وزارت نیرو و همچنین مدیران ارشد صندوق نواوری و شکوفایی و ستاد اب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، آستان قدس رضوی، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان، شرکت صاایران، و همچنین حضور بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و فناور، فرصت جدیدی را در منطقه شرق و شمال شرق کشور ایجاد کرده است.

نمایشگاه بین المللی برق (قدرت الکترونیک) تجهیزات و صنایع وابسته در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود که با توجه به جایگاه مشهد مقدس و پیشرفت صنعت برق در این استان و همجواری آن با چندین کشور همسایه ایران، زمینه مناسبی برای برگزاری موثر این رویداد فراهم نموده است. 


همت جدی و تلاش همه جانبه مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان-پژوهشگاه نیرو و شتاب دهنده لیان به عنوان برگزار کنندگان این رویداد ، نشانگر اهمیت حضور مدیران ارشد پنج استان شرق و شمال شرق کشور در این رویداد می باشد.

همچنین حضور پارک های علم و فناوری و شرکت های تحت حمایت انها باعث شده تا به صورت جدی تحقق شعار سال در دستور کار این رویداد قرار گرفته باشد.

امیدواریم رویدادهای این چنینی که با هدف تقویت زیست بوم نواوری شکل گرفته اند بیشتر در کشور دیده شود.

بزرگترین رویداد تبادل فناوری و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه اب ، برق و انرژی ویژه استان های شرق و شمال شرق کشور به همت شتاب دهنده اب و انرژی لیان و به میزبانی مجتمع اموزشی و پژوهشی خراسان در روزهای پانزدهم و شانزدهم تیر ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می گردد.

فایل های پیوست

اخبار مرتبط
123movies