اخبار روابط عمومی

  • 133
  • 465 مرتبه
دکتر حیدری معاون وزیر و رییس شورای فرهنگی و دینی وزارت نیرو در همایش رؤسای انسجام بخشی امورفرهنگی و دینی شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو خواستار توجه بیشتر مسئولین فرهنگی به اهمیت و ضرورت

دکتر حیدری معاون وزیر و رییس شورای فرهنگی و دینی وزارت نیرو در همایش رؤسای انسجام بخشی امورفرهنگی و دینی شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو خواستار توجه بیشتر مسئولین فرهنگی به اهمیت و ضرورت"جهادتبیین"شد.

1401/02/25 02:03:53 ب.ظ

رؤسای انسجام بخشی شرکت های زیر مجموعه وزرات نیرو از استان های سراسر کشور، بیست و دوم اردیبهشت ماه با حضور در مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان _ پژوهشگاه نیرو در خصوص راه های اجرای ماموریت مقام معظم رهبری در خصوص جهادتبیین بحث و تبادل نظر کردند.

در این همایش یک روزه آقای دکتر حیدری معاون حقوقی پشتیبانی و امور مجلس وزیر و رییس شورای فرهنگی و دینی وزارت نیرو، حجة الاسلام و المسلمین دکتر مهاجری مشاور فرهنگی وزیر و مسئول امورفرهنگی و دینی وزرات نیرو، مسئولین فرهنگی و دینی شرکت های مادر تخصصی، حجة الاسلام و المسلمین خسروی مشاور فرهنگی رییس و مسئول فرهنگی و دینی پژوهشگاه نیرو، دکتر ایمانی رییس مجتمع خراسان، مدیران عامل، مدیران روابط عمومی و مسئولین فرهنگی و دینی شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در استان خراسان رضوی و مشهد نیز حضور داشتند.

بنا به گزارش روابط عمومی مجتمع خراسان در آغاز این همایش آقای مهندس طاهری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی و رییس شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان خراسان رضوی طی سخنانی ضمن خوشامد به میهمانان، اهمیت کار فرهنگی در همه زمینه ها، خاصه در مصرف درست نعمت آب و برق را یادآور شد و از رؤسای انسجام بخشی و مسئولین فرهنگی و دینی شرکت های صنعت آب و برق سراسر کشور در خصوص توجه به این مهم تشکر نمود.

همچنین حجة الاسلام و المسلمین دکتر مهاجری مشاور فرهنگی وزیر و مسئول فرهنگی و دینی وزارت نیرو با بیان ضرورت توجه به ابعاد فرهنگی در انجام فعالیت های صنعت آب و برق، خواستار تهیه پیوست فرهنگی و اجتماعی برای پروژه های فنی شرکت های صنعت آب و برق کشور شد.    

پایان بخش این گردهمایی، پرسش و پاسخ و اهدای لوح تقدیر به رؤسای نمونه انسجام بخشی فرهنگی و دینی بود.  

در حاشیه این همایش، نشست شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان خراسان رضوی و مشهد مقدس با حضور آقای دکتر حیدری معاون محترم وزیر و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در استان خراسان رضوی برگزار گردید.

در این نشست دکتر ایمانی رییس مجتمع خراسان _ پژوهشگاه نیرو ضمن خیرمقدم، نقش و اهمیت آموزش در تمامی زمینه ها را بیان داشت و با برشمردن گوشه ای از توانایی، تجربه و امکانات مجتمع خراسان_پژوهشگاه نیرو، آمادگی این مجتمع برای اجرای برنامه های آموزشی فراتر از پنج استان تحت پوشش خود و حتی دوره های آموزشی برای کشور دوست و همسایه را اعلام نمود.    

گفتنی است به منظور رعایت صرفه جویی با عنایت به بخشنامه وزیر محترم نیرو مبنی بر پرهیز از اسراف و هدر رفت بیت المال در برگزاری برنامه ها، این همایش از آغاز تا پایان در محل مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان _ پژوهشگاه نیرو با امکانات این مجتمع و با کمک شرکت های صنعت آب و برق استان خراسان رضوی برگزار گردید.

شرکت کنندگان در این گردهمایی ضمن تشکر از امورفرهنگی و دینی وزرات نیرو، از دست اندکاران برگزاری مطلوب این همایش سپاسگزاری نمودند.

فایل های پیوست

اخبار مرتبط
123movies