اخبار روابط عمومی

  • 124
  • 327 مرتبه
موفقیت مرکز رشد پژوهشگاه نیرو شعبه خراسان در پذیرش دو شرکت فناور برای استقرار در این مرکز

موفقیت مرکز رشد پژوهشگاه نیرو شعبه خراسان در پذیرش دو شرکت فناور برای استقرار در این مرکز

1400/12/22 10:44:48 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان پس از برگزاری چندین نشست با حضور شرکت های متقاضی استقرار در مرکز رشد خراسان و ارائه طرح های تحقیقاتی و اعلام نظر داوران و کارشناسان و دفاعیه مسئولان طرح های پیشنهادشده و انجام اصلاحات مورد نظر، در اولین جلسه رسمی شورای پذیرش مرکز رشد واحدهای فناور صنعت آب و برق شعبه خراسان با استقرار دو شرکت موافقت شد.
در این نشست چهارساعته ۲ طرح با عنوان تولید پلت سوختی توسط‌ شرکت آذر زیست انرژی پارس و طراحی و ساخت کاتالیست نانو ذره آهن(NZVI) با کارایی بالا در حذف فلزات سنگین آبهای زیرزمینی (به صورت تخصصی کروم) توسط شرکت شیمی پژوهان رازی ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفت.
 پس از ارائه طرح توسط متقاضیان و بررسی ابعاد مختلف توسط اعضا کمیته و داوران و شورای مرکز؛ رای گیری گردید و نتایج نهایی به این شرح اعلام شد:
 شرکت آذر زیست انرژی پارس برای استقرار در مرکز رشد شعبه خراسان پذیرفته شد و همچنین شرکت شیمی پژوهان رازی به صورت پیش رشد برای استقرار در مرکز رشد شعبه خراسان پذیرفته شد تا پس از تکمیل مطالعات دقیق بازاریابی و اصلاحات لازم، امکان تبدیل به قرارداد یکساله را داشته باشد.

روابط عمومی مجتمع خراسان ضمن خوش آمدگویی به مدیران و کارکنان این دو شرکت که در آینده نزدیک در مجتمع مستقر خواهند شد، پذیرش این شرکت ها را به ریاست و همکاران گرامی تبریک می گوید. 

فایل های پیوست

اخبار مرتبط