اخبار روابط عمومی

  • 123
  • 218 مرتبه
دیدار و گفتگوی رییس مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان با مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی

دیدار و گفتگوی رییس مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان با مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی

1400/12/18 01:57:02 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان آقای دکتر ایمانی رییس مجتمع به منظور دیدار و گفتگو با مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان خراسان جنوبی و راه های افزایش ارتباط بین آن شرکت ها با مرکز آموزشی و پژوهشی خراسان جنوبی وابسته به مجتمع خراسان به بیرجند سفر نمود.

در اولین روز از این سفر دو روزه دیدار و گفتگو با آقای مهندس سروری رییس هیأت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت آب منطقه ای استان خراسان جنوبی انجام شد.

در این دیدار دو طرف بر اهمیت آموزش و پژوهش و استفاده از روش های نوین و موضوعات نو در برگزاری دوره های آموزشی تاکید نمودند. همچنین آقای دکتر ایمانی ضمن معرفی مرکز رشد پژوهشگاه نیرو شعبه خراسان ، آمادگی مرکز رشد و مجتمع برای گسترش همکاری ها را اعلام نمود.

دیدار بعدی آقای دکتر ایمانی با آقای مهندس امامی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی بود.

در این دیدار آقای دکتر ایمانی مرکز رشد پژوهشگاه نیرو شعبه خراسان را معرفی و آمادگی این مرکز برای پذیرش و حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان را تشریح نمود.

همچنین به منظور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب از نوآوری ها و دستاوردهای شرکت های فناور و دانش بنیان در زمینه های گوناگون مقرر شد موضوعات مورد نیاز آن شرکت به مجتمع و مرکز رشد پژوهشگاه نیرو شعبه خراسان اعلام گردد.روز دوم سفر به بیرجند به دیدار و تبادل نظر با رییس هیأت مدیره و مدیرعامل محترم شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی اختصاص داشت. در نشست رییس مجتمع خراسان با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی دکتر ایمانی ضمن معرفی مرکز رشد و امکانات مجتمع از جمله پارک بین المللی آموزش های تخصصی فوق توزیع و انتقال، آمادگی مجتمع برای ارائه دوره های آموزشی در پارک مذکور را اعلام نمود.

پایان بخش این سفر دو روزه بحث و تبادل نظر با رییس شورای اسلامی شهر بیرجند پیرامون استفاده از توان دو طرف به منظور ایجاد همکاری متقابل بود که در محل مرکز آموزشی و پژوهشی خراسان جنوبی برگزار گردید. آقای مهندس یزدان شناس رییس شورای اسلامی شهر بیرجند در این نشست وجود مرکز رشد پزوهشگاه نیرو شعبه خراسان در شهر بیرجند را فرصت خوبی برای شرکت های فناور و دانش بنیان دانست.

آقای دکتر ایمانی نیز ابراز امیدواری نمود این دیدار منجر به استفاده بهینه از توان و ظرفیت دو طرف در کمک به نخبگان برای حل مسائل و مشکلات میهن اسلامی و خدمت به مردم شریف کشورمان گردد. 

فایل های پیوست

اخبار مرتبط